Про автора
Шановні відвідувачі!!!!
Вітаю вас на сайті вчителя початкових класів
Клубівської ЗОШ I-III ст.
Прокопивнюк Людмили ОлександрівниЩе з дитинства мріяла стати вчителем. Усі свої шкільні роки ця мрія не покидала мене. Після закінчення вузу моя мрія здійснилася і ось уже 14 рік я працюю вчителем початкових класів Клубівської ЗОШ I III ст .
 Кожного разу, коли до мене приходять першокласники, дуже хвилююся, бо розумію, що повинна не тільки сформувати у дітей певні знання,  вміння та навички, а й розкрити їх здібності . Для усіх моїх маленьких учнів я  намагаюся бути не тільки  першою вчителькою,  а й другою мамою. Мені цікаво все із моїми  учнями: радіти, інколи засмучуватися разом з ними, давати їм поради.  А вони віддають мені свою любов і повагу. За це я їм вдячна.       За час роботи було багато як радісних моментів, коли я гордилася, що я – Учитель, так і розчарувань у професії. Однак, розумію: якщо хоч одна дитина з вдячністю згадає мої уроки, моя праця не буде марною.
Усе в житті починається з любові. У ній народжується краса, гармонія,  лад,  єдність.  Любов  —  радість,  любов  — джерело натхнення. Тому основним моїм принципом є ЛЮБИТИ: любити життя, любити людей, любити свою професію.  Потрібно відкривати своє серце і душу для  близьких і рідних,  для  друзів, творити добро на землі. Потрібно будь-що залишатися людьми, бо це мистецтво щонайвище в світі.

    

Немає коментарів:

Дописати коментар