неділя, 30 грудня 2018 р.

29 грудня 2018 р. у Клубівську ЗОШ завітали представники з Міжнародної Громадської організації Фонд ім. Г. М. Кірпи. Гості Фонду привітали всіх працівників школи та учнів з прийдешнім Новим роком та Різдвяними святами і вручили новорічні подарунки школярам, вчителям та обслуговуючому персоналу школи.
Колектив школи та учні висловили слова вдячності за підтримку та увагу. Дуже приємно, що члени фонду роблять це доброзичливо та від щирого серця.
Від усього серця бажаємо Вам здоров’я , злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі , подаровану нам.





субота, 29 грудня 2018 р.

В Україні створено орган, що допомагатиме НУШ

В Україні створено орган, що допомагатиме НУШ

В Україні буде створено Координаційну раду, яка сприятиме впровадженню реформи «Нова українська школа» на місцях. Відповідну постанову ухвалено Кабінетом Міністрів.
Зокрема, завданнями новостворенного міжвідомчого органу стане допомога у вирішенні проблемних питань щодо впровадження шкільної реформи у регіонах.
За словами міністра освіти Лілії Гриневич, під час запуску Нової української школи була виявлена одна з ключових проблем для ефективного впровадження реформи освіти - низька управлінська спроможність громад та недостатня координація між органами влади.
«Щоб підтримати тих, хто впроваджує реформу на місцях, на серпневій конференції педагогічних працівників було прийнято рішення створити орган, який координуватиме та допомагатиме в цій роботі. Це рішення підтримав прем’єр-міністр, і ми дуже вдячні йому за це. Сподіваюся, що робота Ради допоможе покращити ситуацію не лише в сфері освіти, а й підтримає спроможність громад загалом, дасть їм інструменти ефективного використання тих грошей, які вони отримують унаслідок децентралізації», – відзначила міністр освіти.
Окрім Міністерства освіти до складу Координаційної ради увійшли представники Міністерства фінансів, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства соціальної політики, Міністерства інформаційної політики, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.
У Міносвіти висловили сподівання, що Координаційна рада має стати додатковою підтримкою реформи, яка усуне неузгодженість дій центральних і місцевих органів виконавчої влади, налагодить їх взаємодію з органами місцевого самоврядування, а також допоможе уникнути проблем, що сталися в 2018 році.


пʼятниця, 28 грудня 2018 р.

Уряд затвердив Положення про сертифікацію вчителів

Уряд затвердив Положення про сертифікацію вчителів


Кабінет Міністрів затвердив Положення «Про сертифікацію педагогічних працівників». Про це повідомили у Міністерстві освіти.

Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.....Читати детальніше

четвер, 27 грудня 2018 р.

У шкільній бібліотеці Клубівської ЗОШ розгорнута книжкова добірка "Зимові забавки".
З учнями 4 класу класний керівник Прокопивнюк Л.О та бібліотекар Шарко М.Г. провели бібліотечний урок " З турботою про дитину". Учні познайомилися з колядками, щедрівками та з зимовими забавками " Віхола хурделиця вулицями стелиться".




неділя, 23 грудня 2018 р.

Заповнення Класного журналу у першому класі: рекомендації МОН

Міністерством освіти затверджені нові методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу учнів першого класу Нової української школи. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.
Необхідність нових рекомендацій у Міносвіти пояснюють переходом шкіл на новий стандарт початкової освіти.
Документ визначає правила заповнення та особливості ведення журналів класними керівниками та вчителями, які викладають окремі предмети.
Разом з тим, автори рекомендацій зазначають, що календарне, поурочне планування та модельна програма має складатись вчителем у довільній формі.
У Міністерстві освіти наголошують, що формат, обсяг, структура, зміст та оформлення календарних планів та поурочних планів-конспектів є індивідуальною справою вчителя, а встановлення універсальних y межах закладу школи, міста, району чи області стандартів таких документів є неприпустимим.
Також рекомендаціями визначена автономія вчителя, яка має бути забезпечена академічною свободою, включаючи свободу викладання, свободу від втручання в педагогічну діяльність, вільним вибором форм, методів і засобів навчання, що відповідають освітній програмі, розробленням та впровадженням авторських навчальних програм, проектів, освітніх методик і технологій, методів і засобів, насамперед методик компетентнісного навчання.
«Вчитель має право на вільний вибір освітніх програм, форм навчання, самостійно переносити теми уроків відповідно до засвоєння учнями навчального матеріалу, визначати кількість годин на вивчення окремих тем», - йдеться у рекомендаціях Міністерства освіти і науки.Детальніше

МОН презентувало програму ЗНО для вчителів початкової школи

Міністерство освіти розробило проект програми зовнішнього незалежного оцінювання вчителів початкової школи. Відповідний документ оприлюднений з метою громадського обговорення.
Програма призначена для оцінювання професійних компетентностей вчителів початкової школи протягом 2019-2020 років у межах проведення сертифікації педагогічних працівників.
Планується, що незалежне оцінювання стане одним з трьох інструментів сертифікації вчителів початкових класів та застосовується для перевірки знань та умінь вчителя відповідно до його трудових функцій.
Зокрема, ЗНО вчителів проводитиметься з метою оцінки знаннєвого компоненту психолого-педагогічних, академічних та методичних компетентностей вчителя початкових класів.
Програму структуровано за розділами відповідно до трьох груп фахових професійних компетентностей вчителя початкової школи: психолого-педагогічних, предметних та методичних.
Громадське обговорення проекту документа триватиме до 30 грудня. Зауваження та пропозиції можна надсилати на e-mail: linnyk@mon.gov.ua.....Читати детальніше

пʼятниця, 14 грудня 2018 р.


З 10 грудня по всій Україні стартував 10 всеукраїнський тиждень права під назвою “Права людини”.
В Клубівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 10 по 14 грудня проходить тиждень права “Права людини”.
В бібліотеці школи з вчителькою 4 класу Прокопивнюк Л.О. та бібліотекарем школи Шарко М.Г. був проведений урок “Права людини”.
Всі люди мають одинакові права незалежно від віку, статті, громадянства чи релігії. Свої права треба знати і захищати . Ця теза стала головною під час проведення уроку.